Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj poniższe odpowiedzi zanim napiszesz do nas.

Jakie są koszty dostawy?
Cena uzależniona jest od wyboru metody dostawy: - Kurier Pocztex - 18,00 zł, - Kurier Pocztex pobranie - 22,00 zł. - Paczkomaty - 15,00 zł.
Jakie metody płatności akceptujecie?
Płacić w sklepie można: - za pobraniem (tylko Kurier Pocztex), - płacąc online poprzez Tpay.com, - płacąc poprzez PayPal, - przelewem bankowym.
Jak długo będę czekał/a na przesyłkę?
1. Zamówienia za pobraniem oraz opłacone online (Tpay.com lub PayPal) wysyłamy w przeciągu 3 dni roboczych, 2. Zamówienia płatne przelewem bankowym wysyłamy w przeciągu 4 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, 3. W przypadku zamówienia bluz czas produkcji może wynieść do 5 dni roboczych. 4. W szczególnych przypadkach wysyłka może się przedłużyć do 7 dni roboczych. 5. Personalizowane koszulki wysyłamy w przeciągu 10 dni roboczych.
Czy mogę wymienić koszulkę lub bluzę na inny rozmiar i jakie koszty poniosę?
Jeśli zamówiłeś/aś zły rozmiar, wymienimy na właściwy. Idąc naprzeciw naszym klientom bierzemy na siebie koszt wysyłki wymienionego towaru. Twoje koszty to wysyłka koszulki lub bluzy do nas.
Czy zakupy w sklepie są bezpieczne? Jak chronicie moje dane?
Sklep chroniony jest 128 bitowym kluczem SSL. Ponadto zbiory danych klientów zgłoszone zostały zgodnie z przepisami do GIODO. Spełniamy wszystkie wymagane prawem kryteria bezpieczeństwa.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Firma nasza jest płatnikiem VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę poinformuj nas o tym w komentarzu do zamówienia. Jeśli faktura ma być wystawiona na firmę musisz podać nam niezbędne dane do faktury.
Skorzystałem z kuponu rabatowego i moje zamówienie jest wyższe niż 250zł. Dlaczego nie mogę skorzystać z darmowej wysyłki?
Żadna z promocji nie łączy się z inną, Należy zdecydować, z której chcą Państwo skorzystać.
Moje zamówienie jest wyższe niż 250zł i wybrałem wysyłke za pobraniem. Dlaczego nie mogę skorzystać z darmowej wysyłki?
Darmowa wysyłka dotyczy tylko zamówień opłaconych przelewem bankowym, PayPal lub płatnością online (Tpay.com)

Napisz do nas