Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj poniższe odpowiedzi zanim napiszesz do nas.

Jakie są koszty dostawy?
Cena uzależniona jest od wyboru metody dostawy: - Kurier Pocztex - 18,00 zł, - Kurier Pocztex pobranie - 22,00 zł. - Paczkomaty - 13,00 zł.
Jakie metody płatności akceptujecie?
Płacić w sklepie można: - za pobraniem (tylko Kurier Pocztex), - płacąc online poprzez Tpay.com, - płacąc poprzez PayPal, - przelewem bankowym.
Jak długo będę czekał/a na przesyłkę?
1. Zamówienia złożone i opłacone w trakcie weekendu i w dni wolne od pracy pakujemy w pierwszym dniu pracującym, następnego dnia przekazujemy do wysyłki, 2. Zamówienia złożone i opłacone w dni pracujące (od poniedziałku do piątku) i do godziny 17:00 przekazujemy do wysyłki w dniu następnym, 3. Zamówienia złożone po 17:00 traktowane są jak złożone w dniu następnym. 4. W przypadku zamówienia bluz i kurtek czas produkcji może wynieść do 5 dni roboczych. 5. W szczególnych przypadkach wysyłka koszulek może się przedłużyć do 5 dni roboczych.
Czy mogę wymienić koszulkę lub bluzę na inny rozmiar i jakie koszty poniosę?
Jeśli zamówiłeś/aś zły rozmiar, wymienimy na właściwy. Idąc naprzeciw naszym klientom bierzemy na siebie koszt wysyłki wymienionego towaru. Twoje koszty to wysyłka produktów do nas.
Czy zakupy w sklepie są bezpieczne? Jak chronicie moje dane?
Sklep chroniony jest 128 bitowym kluczem SSL. Ponadto zbiory danych klientów zgłoszone zostały zgodnie z przepisami do GIODO. Spełniamy wszystkie wymagane prawem kryteria bezpieczeństwa.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Firma nasza jest płatnikiem VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę poinformuj nas o tym w komentarzu do zamówienia. Jeśli faktura ma być wystawiona na firmę musisz podać nam niezbędne dane do faktury.

Napisz do nas